en cz     274 770 972

Počernická 524/64, Praha 10

Jídelna

Jídelna Malešice byla do provozu uvedena začátkem roku 2017 v rámci rozšiřování služeb Bytového domu, který zrekonstruovala Městská část Praha 10. Jídelna je situována v prvním patře, má bezbariérový přístup a výtah. Kapacita jídelny je 75 míst, interiér je příjemně a moderně zařízený. Svou dostupností je vhodným místem pro pořádání firemních či soukromých akcí, dětských narozeninových oslav a podobně. Každý všední den nabízí bohatý výběr obědů nejen pro obyvatele bytového domu, ale také pro širokou veřejnost.

Jídelní lístek:

http://www.jidelnamalesice.cz/


Otevírací doba:

PO – PÁ 8:00 – 15:00

snídaně 8:00 – 10:00

obědy 10:00 – 15:00

Denně je v nabídce polévka a výběr ze čtyř hlavních teplých pokrmů. Jídelní lístek a ceny pokrmů na aktuální týden lze nalézt na webových stránkách http://www.sjp10.cz/home-page/jidelnamalesice/ .

Jídelna Malešice nabízí nejen pestrou nabídku obědů, ale lze se zde zastavit také na snídani, svačinu či pouze kávu a dezert. Každý všední den kuchaři připravují vždy dvě teplé snídaně a jednu snídani studenou, dále čerstvé zeleninové a ovocné saláty, lahodné obložené chlebíčky a domácí zákusky a dezerty. Veškeré pokrmy jsou připravovány z kvalitních a čerstvých surovin. Jídelna nabízí také široký sortiment teplých i chlazených nápojů a možnost jídla s sebou.

Provoz jídelny Malešice zajišťuje příspěvková organizace města Školní jídelna Praha 10, která v současné době spravuje 17 provozoven. Zajišťuje na Praze 10 stravování základních škol, mateřských škol, klientů sociálních zařízení CSOP, LDN a MČ Praha 10. Organizace spolupracuje s nutriční terapeutkou a výživovým poradcem, kteří sestavují a následně kontrolují jídelní lístky dle nutričních doporučení Ministerstva zdravotnictví pro různé věkové kategorie.